X
09.11.2018

Lajk za lajkiem. Fanpage Work Service bije rekordy

post
Kilkukrotnie większa aktywność fanów i dziennego zasięgi! To było bardzo udane półrocze dla Work Service na Facebooku. 
Dotychczasowe działania Work Service na Facebooku były prowadzone przez wewnętrzny dział marki. W połowie kwietnia firma zdecydowała się rozwinąć swój kanał. To właśnie nam powierzyła jego obsługę - tj. strategię, tworzenie contentu, przygotowywanie akcji, obsługę graficzną i moderację.
Jako formę komunikacji zaproponowaliśmy edutainment, który skutecznie łączy rozrywkę oraz wiedzę o rynku pracy. Zbliżamy markę do klientów oraz realizujemy strategię dopasowaną do obecnych realiów. Ocieplamy wizerunek Work Service i podkreślamy, że to pracownik jest w centrum uwagi zgodnie z obecną strategią: „Naszą pracą jest znaleźć Ci pracę”.

06.11.2018

To się udało! Sukces EFL na Facebooku

mockup_macbook_brainstorming_1
Europejski Fundusz Leasingowy od 26 lat wspiera małe, średnie i duże firmy w prowadzeniu biznesu. My wspieramy go w ramach kompleksowej obsługi, w tym działań social media. Stworzyliśmy i wprowadziliśmy nową platformę marki, której grupą docelową są przedsiębiorcy. Komunikację na Facebooku oparliśmy o trzy filary - produkty, wiedzę oraz insighty z życia przedsiębiorcy. Wykorzystując przewodnie hasło „To się uda!” wspieramy, inspirujemy, edukujemy. Jednocześnie prowadzimy dialog z przedsiębiorcami. Pytamy ich o opinię, doświadczenia, dajemy możliwość pochwalenia się swoją pracą. Efekty? Wysokie wzrosty zasięgów i zaangażowania!
13.06.2018

Anita na pokładzie!

rsz_fullsizerender

Od czerwca do Neon Shake Advertising dołączyła Anita Nowak, obejmując nowo utworzone stanowisko Account & Communications Managera. Odpowiada za obsługę projektów agencji oraz działania komunikacyjne, w tym z obszaru PR i social media.

Nowak na stanowisku Account & Communications Manager będzie w Neon Shake Advertising prowadzić projekty firm polskich, jak i zagranicznych. Wesprze także działania komunikacyjne w zakresie PR, influcencer marketingu i social media.

Anita Nowak ma siedmioletnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Ostatnie pięć lat pracowała w agencji PR Expert jako PR Manager, gdzie odpowiadała za kompleksową obsługę kilkudziesięciu projektów klientów z branży m.in. deweloperskiej, kulturalnej, zdrowotnej, finansowej, health&beauty, transportowej, hotelarskiej i kulinarnej. Specjalizuje się w kontakcie z mediami i influencerami, posiada doświadczenie w organizacji eventów, a także content marketingu.

Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Dziennikarstwo ze specjalizacją Public Relations oraz Etnologia i Antropologia Kulturowa.10.01.2018

Magda, nasz nowy PR Manager

rsz_17053_l2

Do naszego zespołu dołączyła Magda Misiarz, która z początkiem roku objęła stanowisko PR & Event Managera. Odpowiadać będzie za działania PR, social media oraz projekty eventowe. Magda przez kilka lat związana była z show biznesem; na stanowisku Project Managera współpracowała m.in. z Anną Wyszkoni i organizowała trasy koncertowe Artystki. Posiada doświadczenie w działaniach PR’owych w branży muzycznej oraz organizacji eventów. Pracowała również jako PR Manager w Agencji Sarto we Wrocławiu współpracując m.in. z IBM, Marwitem, Ossolineum. Magda Misiarz jest absolwentką kulturoznawstwa o specjalności komunikacja społeczna na Uniwersytecie Opolskim oraz studiów podyplomowych ‘zarządzanie rozrywką’ w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

23.10.2017

Witaj, Patricio!

Patricia_NS_232-kopia

Nasza nowa członkini działu New Business odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów oraz koordynację projektów przetargowych z zakresu social media marketingu, public relations, content marketingu oraz obsługi kreatywnej i strategicznej, głównie na rynkach zagranicznych. Patricia Kosterski pracowała wcześniej jako Brand Manager w Barste Design oraz w niemieckiej agencji reklamowej Ofenstein w Monachium. Na swoim koncie ma także zatrudnienie u dystrybutora i promotora luksusowych marek szwajcarskich zegarków Anders Superbrands. Powodzenia!

28.02.2017

Dumni z pacjentów InviMed

InviMed

Na zlecenie klinik InviMed realizujemy kampanię „Jesteśmy dumni z naszych pacjentów”. To jedna z pierwszych tego typu akcji w naszym kraju, której celem jest zwrócenie uwagi na to, co przeżywają osoby zmagające się z chorobą, jaką jest niepłodność

Prawie każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby, które bezskutecznie starają się o dziecko. Nie mówią o tym głośno, ponieważ obawiają się, że nie zostaną zrozumiani. Jest to dla nich trudny i bolesny temat. Dzięki kampanii realizowanej dla sieci klinik InviMed chcemy, by czuli wsparcie i wiedzieli, że niepłodność nie jest powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie - podjęcie leczenia jest aktem odwagi.

Jako agencja odpowiadamy za strategię oraz kreację. Realizujemy także działania z obszaru bloger relations i social media. Kampania potrwa do końca marca 2017 r.


30.03.2017

Dla Europy Centralnej

ec-small
W 2017 roku odpowiadamy za kompleksową obsługę działań public relations i social media Europy Centralnej
Prowadzenie działań public relations, wsparcie w działaniach komunikacji wewnętrznej i wewnętrznej, przygotowanie materiałów contentowych na potrzeby mediów własnych, obsługa kanałów społecznościowych marki oraz prowadzenie działań social advertising. Ze strony agencji za działania odpowiada zespół, którym kierują Łukasz Maścianica – dyrektor kreatywny i Adam Piwek – menedżer ds. komunikacji. Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce.

30.03.2017

Hello Wrocław Fashion Outlet

wfo-small

Kompleksowa obsługa kreatywna, wsparcie strategiczne i prowadzenie działań social media marketingowych. Te obszary swojej aktywności powierzył nam  Wrocław Fashion Outlet, który w marcu zastąpił znane klientom Factory Outlet Wrocław

Odpowiadamy za kompleksową obsługę kreatywną, w tym wsparcie w procesie rebrandingu centrum, doradztwo kreatywne i komunikacyjne, wsparcie strategiczne. Prowadzimy również działania social media marketingowe w imieniu marki, a także pomagamy klientowi w procesie repozycjonowania obiektu i wyznaczeniu nowych działań komunikacyjnych. Wrocław Fashion Outlet to największe modowe centrum outletowe w Polsce południowo-zachodniej.

 


30.03.2017

Kamil i Tomek awansują!

seniorzy-small

Tomasz Kurek i Kamil Kuć awansują w strukturach Neon Shake. Od marca obejmują stanowiska seniorskie

Tomasz Kurek pracuje w Neon Shake od wiosny 2014 roku. Do tej pory realizował projekty dla takich marek jak Wester Union, Uniqa czy Work Service. Specjalizuje się w nowoczesnym brandingu i corporate identity. Od marca objął stanowisko senior graphic designera, pracującego bezpośrednio w zespołach kreatywnych oraz z klientami. Drugim awansującym pracownikiem jest Kamil Kuć, związany z Neon Shake od jesieni 2014 roku. Jako senior copywriter będzie realizować samodzielnie projekty związane z kampaniami ATL i BTL dla klientów agencji. Do tej pory Kamil pracował przede wszystkim z takimi klientami jak Getin Leasing, Bricomarche, S-Lab, Western Union, Invimed, Fortum, Premier Farnell i Uniqa.


23.01.2017

Neon Shake rozwija obszar komunikacji

Adam_Piwek-mniejszy

Z początkiem 2017 roku do grona ekspertów Neon Shake Advertising dołączył Adam Piwek, który zajmuje się tam działaniami komunikacyjnymi dla klientów

Adam Piwek ma 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych. Wcze-śniej pracował m.in. w Mind Progress Group (jako PR Manager, potem Head of PR), spółce technologicznej Aduma S.A. (Marketing &PR Manager).

Nowy członek zespołu Neon Shake Advertising, jako Communications Manager, będzie od-powiadać za działania komunikacyjne dla nowych i dotychczasowych klientów z obszaru do-radztwa, public relations, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i employer brandigu. Ma również prowadzić projekty z obszaru wizerunku własnego agencji.

Piwek to absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych na Aka-demii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz w Wyższych Szkołach Bankowych w Poznaniu i Wrocławiu. Stale publikuje m.in. na łamach portali HRStandard.pl, NowyMarketing.pl, czy „Biznes Hotel” i „Biznes Restauracje”.


26.01.2017

Witamy Martę!

Marta CZP mniejsza

Do zespołu wrocławskiej agencji Neon Shake Advertising dołączyła Marta Czykało-Pruś, obejmując stanowisko Account Managera.
Z branżą reklamową związana jest już od 9 lat. Pracowała dla takich marek jak Telekomunikacja Polska/Orange, Leroy Merlin, L&M, Marlboro, Tchibo, Pizza Hut, Burger King. W ostatnich latach pełniła obowiązki Account Managera m. in. w agencji Lemon Sky. Jest absolwentką Neisse University na kierunku Zarządzanie Informacją w Przedsiębiorstwie oraz Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

19.04.2016

Stresoodporni na Facebooku

Stresoodporni_fb_bez_tla — kopia

Współpracę z wrocławską firmą farmaceutyczną Oleofarm rozpoczęliśmy od działań w social media dla suplementów diety Destresan (Destresan MAX i Destresan NOC). Na stronie „Stresoodporni” radzimy, inspirujemy i zachęcamy do podejmowania codziennej walki ze stresem.

Właśnie zakończył się pierwszy z organizowanych przez nas konkursów - „Przerzuć stresa na prezesa”. Sprzęt od Kruger&Matz powędrował do zwycięzców, a my świętujemy udany debiut Destresanu na Facebooku!


24.03.2016

Nowa linia napojów Hellena

1

Hellena to marka doskonale rozpoznawana wśród polskich konsumentów. Zajęliśmy się stworzeniem nowej linii opakowań dla napojów niegazowanych, opartych na naturalnych składnikach.

Zaprojektowana przez nas linia Family + składa się z 3 SKU dla całkowicie nowych na rynku smaków. Są to Zielone Jabłuszko, Jabłko - Rabarbar oraz Jabłko - Owoce Leśne. Przygotowany przez nas koncept polskich smaków przedstawia naturalność i odwołuje się do ekologii, a przy tym wciąż koresponduje z wiodącym key visualem Helleny.

Napoje właśnie pojawiły się na rynku i już cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.


07.03.2016

Agnieszka Trzepacz w Neon Shake

Agnieszka Trzepacz

Szeregi Neon Shake wzmocniła właśnie Agnieszka Trzepacz, która objęła stanowisko PR/account managera. Agnieszka jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej oraz Filologii Rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Swoje ośmioletnie doświadczenie zdobywała w agencjach PR: Me&My Friends, Sfera Group, Royal Brand czy Highlite PR pracując na rzecz podmiotów, takich jak: Fundacja Banku Zachodniego BZ WBK, Lubella czy Desperados Red.

Będzie odpowiedzialna nie tylko za obsługę klientów agencji, ale również za wsparcie w zakresie działań wizerunkowych, które dodatkowo poszerzą ofertę Neon Shake.18.02.2016

Maciek Dziedzic dołączył do działu strategii Neon Shake

Maciej_Dziedzic_crop

Do zespołu Neon Shake dołączył Maciek Dziedzic - Digital Strategic Planner. Absolwent wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, z branżą e-marketingową związany jest od 12 lat. Doświadczenie zbierał w agencji interaktywnej Lemon Sky JWT (dawniej Adv.pl) oraz stale współpracując z agencjami Team Cosmo (WPP) oraz Washing Machine.

Przez wiele lat wspólnie z Klientami tworzył strategie komunikacji dla takich marek jak Burger King, Pizza Hut, Wedel, WINIARY, Bank Zachodni WBK, Philip Morris Polska (Marlboro & L&M) oraz Credit Agricole/LUKAS Bank z sukcesem rozwijając ich tradycyjną komunikację i otwierając ją na nowe media.

01.09.2015

Czas Polskich Przedsiębiorców - zwiastun TV

CPP LOGO

Trzy miesiące temu rozpoczęliśmy Akcję CZAS POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW dla GETIN Leasing. Na jej początku umieściliśmy w Internecie film o właścicielach firm, którzy mierzą się z barierami i codziennymi trudami prowadzenia działalności gospodarczej w polskiej rzeczywistości.

Wspólnie z GETIN Leasing zadeklarowaliśmy, że jeżeli akcja zyska odpowiednie poparcie, to wyemitujemy jego pełną wersję w telewizji. Wymagany próg 30 000 głosów został osiągnięty w niespełna 3 tygodnie. Film o polskich przedsiębiorcach wyemitujemy już 6 września po głównym wydaniu serwisów informacyjnych w TVP1, Polsat i TVN. Na razie zapraszamy do obejrzenia jego zwiastuna.

10.06.2015

CZAS POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

czas-tmp

Wspólnie z Getin Leasing postawiliśmy odczarować wizerunek polskich przedsiębiorców. Stworzyliśmy kampanię oddającą szacunek osobom, które każdego dnia pracują dla polskiej gospodarki i tworzą miejsca pracy. Jako młodzi przedsiębiorcy jesteśmy dumni, że to właśnie Neon Shake odpowiada za strategię i kreacja dla tej kampanii. W ramach akcji stworzyliśmy spot i dedykowaną stronę www.CzasPrzedsiebiorcow.pl oraz kampanię outdoorową, w prasie, radiu i social media.


04.03.2015

ACCOUNT MANAGER poszukiwany

news mini

Czym będziesz się zajmować:

Jako Account Manager będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów agencji.

Czego wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Account Managera (lub podobnym) w branży reklamowej
  • świetnej orientacji w zagadnieniach reklamowych, w tym doświadczenia / wiedzy z zakresu prowadzenia projektów internetowych i obsługi klienta
  • zdolności komunikacyjnych, w tym umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych
  • bardzo dobrego języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • samodzielności, rzetelności i zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • terminowości

Co dostaniesz w zamian:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych, także międzynarodowych, projektach
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

APLIKUJ NA:

Kariera@neonshake.pl   z dopiskiem w tytule maila „AC/2015”24.02.2015

Kolejne osoby na pokładzie

MarcinPlucinikGrzegorzWojciechowski-NeonShakeAdvertising232

W lutym do naszego zespołu dołączyli projektant Marcin Płucinik oraz Grzegorz Wojciechowski jako PR & Social Media manager.
Marcin jest absolwentem ASP i pracował wcześniej jako graphic designer w Agencji Reklamowej Effectica oraz design & creative manager w Green Cat.
Grzegorz zajmie się kwestiami związanymi z wizerunkiem całej agencji oraz będzie wspierać działania mające na celu pozyskiwanie nowych klientów. Swoje doświadczenie zdobywał w polskim oddziale Microsoft współtworząc zasoby marketingowe w ramach Microsoft Partner Network oraz poprzednio wspomagając Lemon Sky JWT.


11.02.2015

a Ty ile razy klikniesz?

pf2-tmp

Premier Farnell - wiodący, brytyjski dystrybutor części elektronicznych - zdecydował się na tzw. site takeover. „Przejęta" została znana strona z branży technologicznej. Zadaniem agencji było zaprojektowanie całego przedsięwzięcia (bannery statyczne i flash) oraz wciągnięcie użytkowników portalu w interakcję. Największym sukcesem okazał się pomysł na banner: „Click Challenge”. Jest to gra polegająca na kliknięciu kursorem jak największą ilość razy w ciągu 10 sekund. Uwaga, to wciąga!

04.11.2014

Poszukujemy: Graphic Designera

oloszenie-tmb

Graphic Designer będzie współtworzył koncepcje kreatywne na podstawie briefów, przygotowywał projekty graficzne, współpracował z zespołem kreatywnym, nadzorował produkcję od strony wizualnej.
Wymagamy rocznego doświadczenia na stanowisku grafika, ciekawego portfolio, znajomości pakietu Adobe, komunikatywnego angielskiego oraz terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu.
W zamian oferujemy pracę na stałe w rozwijającej się agencji, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość rozwoju, udział w dużych projektach oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
CV oraz portfolio prosimy przesyłać na : kariera@neonshake.pl z dopiskiem G/201402.04.2014

Nowy Account Manager w Neon Shake

magda-tmb

Magda Marcinkowska objęła stanowisko Account Managera w Neon Shake Advertising.
Magda dotychczas pracowała jako Account Manager i Dyrektor Eventowy we Wrocławskiej Agencji Reklamowej Advertika, gdzie realizowała działania głównie dla centrów handlowych, m.in. dla Focus Mall czy Apsys Polska. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Politologia ze specjalizacją Marketingu Politycznego, ukończyła również studia podyplomowe z Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Magda w Neon Shake będzie odpowiedzialna głównie za współpracę z Western Union.