X
28.02.2017

Dumni z pacjentów InviMed

Na zlecenie klinik InviMed realizujemy kampanię „Jesteśmy dumni z naszych pacjentów”. To jedna z pierwszych tego typu akcji w naszym kraju, której celem jest zwrócenie uwagi na to, co przeżywają osoby zmagające się z chorobą, jaką jest niepłodność

Prawie każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby, które bezskutecznie starają się o dziecko. Nie mówią o tym głośno, ponieważ obawiają się, że nie zostaną zrozumiani. Jest to dla nich trudny i bolesny temat. Dzięki kampanii realizowanej dla sieci klinik InviMed chcemy, by czuli wsparcie i wiedzieli, że niepłodność nie jest powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie - podjęcie leczenia jest aktem odwagi.

Jako agencja odpowiadamy za strategię oraz kreację. Realizujemy także działania z obszaru bloger relations i social media. Kampania potrwa do końca marca 2017 r.


23.01.2017

Neon Shake rozwija obszar komunikacji

Adam_Piwek-mniejszy

Z początkiem 2017 roku do grona ekspertów Neon Shake Advertising dołączył Adam Piwek, który zajmuje się tam działaniami komunikacyjnymi dla klientów

Adam Piwek ma 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych. Wcze-śniej pracował m.in. w Mind Progress Group (jako PR Manager, potem Head of PR), spółce technologicznej Aduma S.A. (Marketing &PR Manager).

Nowy członek zespołu Neon Shake Advertising, jako Communications Manager, będzie od-powiadać za działania komunikacyjne dla nowych i dotychczasowych klientów z obszaru do-radztwa, public relations, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i employer brandigu. Ma również prowadzić projekty z obszaru wizerunku własnego agencji.

Piwek to absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych na Aka-demii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz w Wyższych Szkołach Bankowych w Poznaniu i Wrocławiu. Stale publikuje m.in. na łamach portali HRStandard.pl, NowyMarketing.pl, czy „Biznes Hotel” i „Biznes Restauracje”.


26.01.2017

Witamy Martę!

Marta CZP mniejsza

Do zespołu wrocławskiej agencji Neon Shake Advertising dołączyła Marta Czykało-Pruś, obejmując stanowisko Account Managera.
Z branżą reklamową związana jest już od 9 lat. Pracowała dla takich marek jak Telekomunikacja Polska/Orange, Leroy Merlin, L&M, Marlboro, Tchibo, Pizza Hut, Burger King. W ostatnich latach pełniła obowiązki Account Managera m. in. w agencji Lemon Sky. Jest absolwentką Neisse University na kierunku Zarządzanie Informacją w Przedsiębiorstwie oraz Politechniki Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

19.04.2016

Stresoodporni na Facebooku

Stresoodporni_fb_bez_tla — kopia

Współpracę z wrocławską firmą farmaceutyczną Oleofarm rozpoczęliśmy od działań w social media dla suplementów diety Destresan (Destresan MAX i Destresan NOC). Na stronie „Stresoodporni” radzimy, inspirujemy i zachęcamy do podejmowania codziennej walki ze stresem.

Właśnie zakończył się pierwszy z organizowanych przez nas konkursów - „Przerzuć stresa na prezesa”. Sprzęt od Kruger&Matz powędrował do zwycięzców, a my świętujemy udany debiut Destresanu na Facebooku!


24.03.2016

Nowa linia napojów Hellena

1

Hellena to marka doskonale rozpoznawana wśród polskich konsumentów. Zajęliśmy się stworzeniem nowej linii opakowań dla napojów niegazowanych, opartych na naturalnych składnikach.

Zaprojektowana przez nas linia Family + składa się z 3 SKU dla całkowicie nowych na rynku smaków. Są to Zielone Jabłuszko, Jabłko - Rabarbar oraz Jabłko - Owoce Leśne. Przygotowany przez nas koncept polskich smaków przedstawia naturalność i odwołuje się do ekologii, a przy tym wciąż koresponduje z wiodącym key visualem Helleny.

Napoje właśnie pojawiły się na rynku i już cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.


07.03.2016

Agnieszka Trzepacz w Neon Shake

Agnieszka Trzepacz

Szeregi Neon Shake wzmocniła właśnie Agnieszka Trzepacz, która objęła stanowisko PR/account managera. Agnieszka jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej oraz Filologii Rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Swoje ośmioletnie doświadczenie zdobywała w agencjach PR: Me&My Friends, Sfera Group, Royal Brand czy Highlite PR pracując na rzecz podmiotów, takich jak: Fundacja Banku Zachodniego BZ WBK, Lubella czy Desperados Red.

Będzie odpowiedzialna nie tylko za obsługę klientów agencji, ale również za wsparcie w zakresie działań wizerunkowych, które dodatkowo poszerzą ofertę Neon Shake.18.02.2016

Maciek Dziedzic dołączył do działu strategii Neon Shake

Maciej_Dziedzic_crop

Do zespołu Neon Shake dołączył Maciek Dziedzic - Digital Strategic Planner. Absolwent wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, z branżą e-marketingową związany jest od 12 lat. Doświadczenie zbierał w agencji interaktywnej Lemon Sky JWT (dawniej Adv.pl) oraz stale współpracując z agencjami Team Cosmo (WPP) oraz Washing Machine.

Przez wiele lat wspólnie z Klientami tworzył strategie komunikacji dla takich marek jak Burger King, Pizza Hut, Wedel, WINIARY, Bank Zachodni WBK, Philip Morris Polska (Marlboro & L&M) oraz Credit Agricole/LUKAS Bank z sukcesem rozwijając ich tradycyjną komunikację i otwierając ją na nowe media.

01.09.2015

Czas Polskich Przedsiębiorców - zwiastun TV

CPP LOGO

Trzy miesiące temu rozpoczęliśmy Akcję CZAS POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW dla GETIN Leasing. Na jej początku umieściliśmy w Internecie film o właścicielach firm, którzy mierzą się z barierami i codziennymi trudami prowadzenia działalności gospodarczej w polskiej rzeczywistości.

Wspólnie z GETIN Leasing zadeklarowaliśmy, że jeżeli akcja zyska odpowiednie poparcie, to wyemitujemy jego pełną wersję w telewizji. Wymagany próg 30 000 głosów został osiągnięty w niespełna 3 tygodnie. Film o polskich przedsiębiorcach wyemitujemy już 6 września po głównym wydaniu serwisów informacyjnych w TVP1, Polsat i TVN. Na razie zapraszamy do obejrzenia jego zwiastuna.

10.06.2015

CZAS POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

czas-tmp

Wspólnie z Getin Leasing postawiliśmy odczarować wizerunek polskich przedsiębiorców. Stworzyliśmy kampanię oddającą szacunek osobom, które każdego dnia pracują dla polskiej gospodarki i tworzą miejsca pracy. Jako młodzi przedsiębiorcy jesteśmy dumni, że to właśnie Neon Shake odpowiada za strategię i kreacja dla tej kampanii. W ramach akcji stworzyliśmy spot i dedykowaną stronę www.CzasPrzedsiebiorcow.pl oraz kampanię outdoorową, w prasie, radiu i social media.


04.03.2015

ACCOUNT MANAGER poszukiwany

news mini

Czym będziesz się zajmować:

Jako Account Manager będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów agencji.

Czego wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Account Managera (lub podobnym) w branży reklamowej
  • świetnej orientacji w zagadnieniach reklamowych, w tym doświadczenia / wiedzy z zakresu prowadzenia projektów internetowych i obsługi klienta
  • zdolności komunikacyjnych, w tym umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych
  • bardzo dobrego języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • samodzielności, rzetelności i zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • terminowości

Co dostaniesz w zamian:

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych, także międzynarodowych, projektach
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

APLIKUJ NA:

Kariera@neonshake.pl   z dopiskiem w tytule maila „AC/2015”24.02.2015

Kolejne osoby na pokładzie

MarcinPlucinikGrzegorzWojciechowski-NeonShakeAdvertising232

W lutym do naszego zespołu dołączyli projektant Marcin Płucinik oraz Grzegorz Wojciechowski jako PR & Social Media manager.
Marcin jest absolwentem ASP i pracował wcześniej jako graphic designer w Agencji Reklamowej Effectica oraz design & creative manager w Green Cat.
Grzegorz zajmie się kwestiami związanymi z wizerunkiem całej agencji oraz będzie wspierać działania mające na celu pozyskiwanie nowych klientów. Swoje doświadczenie zdobywał w polskim oddziale Microsoft współtworząc zasoby marketingowe w ramach Microsoft Partner Network oraz poprzednio wspomagając Lemon Sky JWT.


11.02.2015

a Ty ile razy klikniesz?

pf2-tmp

Premier Farnell - wiodący, brytyjski dystrybutor części elektronicznych - zdecydował się na tzw. site takeover. „Przejęta" została znana strona z branży technologicznej. Zadaniem agencji było zaprojektowanie całego przedsięwzięcia (bannery statyczne i flash) oraz wciągnięcie użytkowników portalu w interakcję. Największym sukcesem okazał się pomysł na banner: „Click Challenge”. Jest to gra polegająca na kliknięciu kursorem jak największą ilość razy w ciągu 10 sekund. Uwaga, to wciąga!

04.11.2014

Poszukujemy: Graphic Designera

oloszenie-tmb

Graphic Designer będzie współtworzył koncepcje kreatywne na podstawie briefów, przygotowywał projekty graficzne, współpracował z zespołem kreatywnym, nadzorował produkcję od strony wizualnej.
Wymagamy rocznego doświadczenia na stanowisku grafika, ciekawego portfolio, znajomości pakietu Adobe, komunikatywnego angielskiego oraz terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu.
W zamian oferujemy pracę na stałe w rozwijającej się agencji, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość rozwoju, udział w dużych projektach oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
CV oraz portfolio prosimy przesyłać na : kariera@neonshake.pl z dopiskiem G/201402.04.2014

Nowy Account Manager w Neon Shake

magda-tmb

Magda Marcinkowska objęła stanowisko Account Managera w Neon Shake Advertising.
Magda dotychczas pracowała jako Account Manager i Dyrektor Eventowy we Wrocławskiej Agencji Reklamowej Advertika, gdzie realizowała działania głównie dla centrów handlowych, m.in. dla Focus Mall czy Apsys Polska. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Politologia ze specjalizacją Marketingu Politycznego, ukończyła również studia podyplomowe z Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Magda w Neon Shake będzie odpowiedzialna głównie za współpracę z Western Union.